Ви знаходитесь:

Відділення "Лікувальна справа"

 

 

Медична практика дозволяє мені вдосконалювати світ на самому основному рівні й допомагати людям. Я підходжу до своєї роботи з людинолюбством і сподіваюся, що зможу поліпшити світ.
Карл А. Хеммершлаг

 

lik spr 1  Відділення «Лікувальна справа» Лубенського медичного фахового коледжу випускає фельдшерів. Саме слово «фельдшер» у перекладі з німецької означає «польовий брадобрей», відділення очолює викладач вищої категорії Веремійчик Галина Володимирівна.
      Навчання на відділенні «Лікувальна справа на базі 9 класів триває 4 роки, на базі 11 класів – 3 роки. В циклі навчальної підготовки майбутній фельдшер повністю засвоює програму загального догляду за хворими та ряд додаткових профілюючих предметів: очні хвороби, хвороби зубів, вуха, горла і носу, основи реанімації, епідеміологію, фізіотерапію, масаж і лікувальну фізкультуру, організацію охорони здоров’я.
      В цілому ж вивчається близько 60 предметів.
    Сучасна матеріально-технічна база та високий професійний рвівень викладачів забезпечують якісну підготовку фельшерів.
    Щорічний випуск фельдшерів у Лубенському медичному фаховому коледжі становить близько 120 чоловік.
Випускники отримують диплом державного зразка.
    lik spr 2Більшість фельдшерів міста та прилеглих районів - випускники Лубенського медичного фахового коледжу, а значна частина випускників продовжую навчання у вищих навчальних закладах ІІІ та ІV рівня акредитації.

 


Професійне призначення фельдшера:
- фельдшер на морських і річкових суднах,
-фельдшер станції (відділення) швидкої допомоги,
- фельдшер ФАПу,
- фельдшер здоровпункту промислового підприємства,
- медична сестра,
- акушерка,
- масажист,
- косметолог.