Ви знаходитесь:

Відділення "Сестринська справа"

 

ses spr 1Медична сестра — це "ноги безногого", "очі сліпого", опора дитині, джерело знань та впевненості для молодої ма­тері, вуста тих, хто дуже слабкий, щоб говорити..."

 

    Підготовка медичних сестер для професійної діяльності в галузі охорони здоров'я здійснюються в Лубенському медичному фаховому коледжі на відділенні "Сестринська справа", яке очолює викладач вищої категорії Оксана Миколаївна Лисененко.
  Програма навчання включає близько 60 дисциплін, але основною є велика практична робота безпосередньо біля ліжка хворого.
   Сучасна матеріально-технічна база та високий професійний рвівень викладачів забезпечують якісну підготовку медичних сестер з урахуванням світових стандартів медсестринської освіти.
   Студенти-випускники відділення щороку успішно складають ліцензійний інтигрований іспит "Крок М", за результатами якого коледж входить в десятку кращих серед сотні училищ і коледжів України та лідирує в області.
ses spr 2  Щорічний випуск медичних сестер у Лубенському медичному фаховому коледжі становить близько 60 чоловік.
    Випускники отримують диплом європейського зразка, який адаптований для роботи за кордоном.
    Більшість медичних сестер міста та прилеглих районів - випускники Лубенського медичного фахового коледжу, а значна частина випускників продовжую навчання у вищих навчальних закладах ІІІ та ІV рівня акредитації.

 

Професійне призначення медичної сестри:
- догляд за хворими у лікувально-профілактичних закладах;
- догляд за хворими у профілактичних установах окремого типу;
- догляд за хворими у курортних установах;
- операційна медична сестра;
- медична патронажна сестра;
- сестра-анестезистка;
- медична сестра санітарної авіації;
- медична сестра пологового відділення.