+38(05361)77-3-70  +38(095)100-98-88  lmu2@ukr.net  Пн-Чт 08:00 - 16:30 | Пт 08:00 - 15:00 | Сб - Нд - вихідний

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Питання національно-патріотичного виховання є пріоритетним у навчально-виховному процесі Лубенського медичного фахового коледжу.

Психологічний онлайн-семінар

За ініціативи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України відбувся онлайн-семінар для закладів освіти Полтавської області за результатами експерименту всеукраїнського рівня «Розробка системи підвищення психологічної готовності учасників освітнього процесу до дій у разі загрози, виникнення і подолання наслідків надзвичайної ситуації».

Допомагаючи іншим – покращуємо своє ментальне здоров’я

Багато досліджень говорять, що волонтерство допомагає підтримувати ментальне  здоров’я .

У рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» #тияк та з нагоди Мі

ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР У КОЛЕДЖІ

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території – це обов’язок кожної людини, ознака нашої культури та свідомий вибір справжнього патріота-українця. Отож «дні чистоти» стали доброю традицією в Лубенському медичному фаховому коледжі.

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2024р. – це 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом. Цього дня 1944 року розпочалася спецоперація військ НКВД зі звільнення Кримського півострова від корінного населення. Здобувачі освіти Лубенського медичного фахового коледжу долучилися до вшанування пам’яті цієї трагічної події.

Декадник

Здобувачі освіти групи Ф-31 відділення «Лікувальна справа» під керівництвом викладача Марії Пономаренко відпрацьовували практичні навички надання екстреної медичної допомоги у режимі доведення навичок до автоматизму: надавали невідкладну допомогу у разі масивної кровотечі (накладання джгутів-турнікетів), при пораненнях та опіках (накладання бинтових пов’язок), проводили базову серцево-легеневу реанімацію (непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень) на симуляційних манекенах - виконували ситуаційні задачі, максимально наближені до майбутньої професійної діяльності.

Всесвітній день сімейного лікаря

Лікарі загальної практики всього світу мають своє професійне свято – 19 травня щороку відзначається Всесвітній день сімейного лікаря. Ця подія присвячена ролі сімейних лікарів в медичних системах різних країн та підкреслює важливий внесок цих спеціалістів в справу охорони здоров’я населення.

Вишиванка

Цьогоріч 16 травня українці святкують Всесвітній день вишиванки. Свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Наша адреса

  • вул. Інститутська, 74 м. Лубни, Полтавська обл. 37500

Наш Email

Наші телефони

Приймальня директора:

+38(05361)77-3-70

Приймальна комісія:

+38(095)100-98-88

+38(050)952-67-69

Ми на карті