Ви знаходитесь:

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ОСІБ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ

 

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ОСІБ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ВІДДІЛЕННЯ «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

(НА БАЗІ 9 КЛ)

 

Студент

Бал свідоцтва

біологія

укр.мова

загальний бал

ЗА КВОТАМИ:

1

Дюдя Аміна Іванівна

8,6

4

4

16,6

2

Біляєва Наталія Костянтинівна

8,2

4

4

16,2

ЗА КОНКУРСОМ:

1

Явтушенко Тарас Валентинович

9,1

10

9

28,1

2

Семеша Тетяна Володимирівна

9,9

7

10

26,9

3

Побіда Катерина Анатоліївна

10,6

8

8

26,6

4

Жук Вікторія Романівна

10,5

10

6

26,5

5

Лимаренко Анастасія Юріївна

8,7

7

10

25,7

6

Зозуля Ольга Вікторівна

9,7

7

9

25,7

7

Стадник Оксана Вікторівна

8,7

9

8

25,7

8

Мисник Марина Вячеславівна

10,4

10

5

25,4

9

Марченко Тетяна Миколаївна

8,8

8

8

24,8

10

Олефір Юрій Олексійович

7,5

9

8

24,5

11

Баранова Заліна Олексіївна

9,2

7

8

24,2

12

Базилевська Катерина Вячеславівна

10,1

7

7

24,1

13

Сушко Руслана Олександрівна

8,1

8

8

24,1

14

Спаська Дар`я Ігорівна

9,8

5

9

23,8

15

Спринчак Дарія Іванівна

7,7

6

10

23,7

16

Іщенко Сніжана Сергіївна

9,7

7

7

23,7

17

Мелешко Владислав Олегович

8,5

7

8

23,5

18

Петренко Юлія Юріївна

8,3

8

7

23,3

19

Панцирєва Вікторія Григорівна

7,2

9

7

23,2

20

Конько Маряна Григорівна

8,1

7

8

23,1

21

Слободян Олена Миколаївна

8,1

10

5

23,1

22

Чепа Руслан Олександрович

7

7

9

23

23

Потапенко Вікторія Володимирівна

10

4

9

23

24

Гуц Тимофій Олександрович

10

5

8

23

25

Вербельчук Галина Володимирівна

10

6

7

23

26

Скік Владислав Олександрович

9,9

5

8

22,9

27

Молодовська Анастасія Олексіївна

8,8

10

4

22,8

28

Юрченко Валентина Олексіївна

9,8

7

6

22,8

29

Салова Олена Олегівна

8,8

7

7

22,8

30

Варвінська Марина Миколаївна

8,7

5

9

22,7

31

Гиренко Катерина Русланівна

9,5

6

7

22,5

32

Джунь Владислава Олександрівна

9,2

7

6

22,2

33

Касян Юлія Костянтинівна

8,1

6

8

22,1

34

Ричка Денис Олександрович

8

8

6

22

35

Кочерга Андрій Володимирович

8

7

7

22

36

Пономар Дарина Олегівна

6,9

6

9

21,9

37

Джунь Валерія Олександрівна

8,9

7

6

21,9

38

Хижняк Віта Іванівна

8,8

6

7

21,8

39

Бугрій Аліна Василівна

7,8

6

8

21,8

40

Калашніков Олександр Сергійович

7,8

7

7

21,8

41

Ващук Анастасія Вадимівна

8,7

7

6

21,7

42

Жебель Тетяна Михайлівна

9,5

7

5

21,5

43

Шимчук Євгенія Павлівна

8,4

5

8

21,4

44

Панченко Олена Володимирівна

9,4

6

6

21,4

45

Білоусова Анастасія Сергіївна

9,3

5

7

21,3

46

Мартиненко Ігор Олексійович

8,2

5

8

21,2

47

Петровська Діана Анатоліївна

8,9

4

8

20,9

48

Баштова Катерина Олександрівна

9,8

6

5

20,8

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ОСІБ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ВІДДІЛЕННЯ «СЕСТРИНСЬКА СПРАВА»

(НА БАЗІ 9 КЛ)

 

Студент

Бал свідоцтва

біологія

укр.мова

загальний бал

ЗА КВОТАМИ:

1.

Вільхівська Юлія Олегівна

6.7

5

5

16.7

2.

Салій Руслана Олегівна

6.5

4

6

16.5

ЗА КОНКУРСОМ:

1.

Даниленко Аліна Михайлівна

9

9

11

29

2.

Бергман Олена Андріївна

9,6

10

7

26,6

3.

Риженко Юлія Вячеславівна

10,4

8

8

26,4

4.

Чорнокал Анна Володимирівна

9,6

7

9

25,6

5.

Компанієць Інна Олександрівна

9,2

8

8

25,2

6.

Шапран Анжеліка Анатоліївна

10,4

6

8

24,4

7.

Рябокінь Аліна Іванівна

7,8

8

8

23,8

8.

Шляхта Людмила Юріївна

9,7

7

7

23,7

9.

Мельничук Марія Олександрівна

8,6

7

8

23,6

10.

Демочко Аліна Анатоліївна

8,5

7

8

23,5

11.

Чухно Леся Володимирівна

9,2

6

8

23,2

12.

Сидоренко Богдана Сергіївна

8,1

7

8

23,1

13.

Бараненко Владислава Сергіївна

8

8

7

23

14.

Даниленко Лілія Михайлівна

7,6

7

8

22,6

15.

Степаненко Діана Анатоліївна

8,5

5

9

22,5

16.

Мухіна Єва Владиславівна

9

6

7

22,0

17.

Бедрик Дмитро Олександрович

7,9

7

7

21,9

18.

Рудченко Юлія Олександрівна

8,5

5

8

21,5

19.

Тарасова Юлія Володимирівна

9

4

8

21

20

Сухопара Максим Євгенійович

8,75

7

5

20,75

21.

Семука Аліна Олександрівна

9,7

6

5

20,7

22.

Марченко Микита Богданович

8,3

5

7

20,3

23.

Уланова Аліна Миколаївна

9,3

5

6

20,3

24.

Мусієнко Юлія Анатоліївна

8,2

4

8

20,2

25.

Майборода Анастасія Русланівна

8

5

7

20

26.

Жила Ніна Євгеніївна

7,9

6

6

19,9

27.

Шахназарян Давид Саркісович

6,8

6

7

19,8

28.

Катрич Владислав Дмитрович

7,8

4

8

19,8

29.

Кулініч Валерія Олександрівна

7,7

4

8

19,7

30.

Грицай Аліна Геннадіївна

7,7

7

5

19,7

31.

Білоус Аліна Олександрівна

7,6

4

8

19,6

32.

Кошева Анна Олегівна

8,6

4

7

19,6

33.

Ціко Марина Миколаївна

8,3

7

4

19,3

34.

Волоскова Олена Олександрівна

8,3

5

6

19,3

35.

Захарова Єлизавета Юріївна

7,3

4

8

19,3

36.

Івко Олександра Ігорівна

9,1

4

6

19,1

37.

Філоненко Савелій Тарасович

8,1

4

7

19,1

38.

Стеценко Анна Іванівна

7,7

4

7

18,7

39.

Пуха Таміла Іванівна

8,7

4

6

18,7

40.

Яцюк Роман Сергійович

7,7

4

7

18,7

41.

Лазукіна Ірина Іванівна

7,6

5

6

18,6

42.

Пріщенко Ярослав Сергійович

7,6

6

5

18,6

43.

Конечний Назарій Анатолійович

7,4

7

4

18,4

44.

Почоменко Вікторія Валеріївна

7,4

5

6

18,4

45.

Голубка Вікторія Петрівна

10,3

4

4

18,3

46.

Степанова Ірина Леонідівна

8,2

5

5

18,2

47.

Фенченко Віта Сергіївна

8,1

6

4

18,1

48.

Бебіна Олена Олександрівна

6,8

4

7

17,8

 

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на державну форму навчання на факультет

«Лікувальна справа» на базі  11 кл

ЗА КВОТАМИ

п/п

№ особової

справи

ПІБ

Конкурсний бал

1

Ф11-26

Брухань Галина Олександрівна

164,9


Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на державну форму навчання на факультет

«Лікувальна справа» на базі  11 кл

ЗА КОНКУРСОМ

2

Ф11-1

Павленко Софія Сергіївна

177,1

3

Ф11-7

Кірій Єлизавета Станіславівна

159,3

4

Ф11- 45

Кивенко Анна В'ячеславівна

159,2

5

Ф11-34

Зубенко Людмила Іванівна

155,8

6

Ф11-29

Мандилина Аліна Іванівна

155,2

7

Ф11-6

Киба Лілія Володимирівна

154,2

8

Ф11-2

Кость Альона Юріївна

153,6

9

Ф11-14

Ліплява Світлана Віталіївна

146,9

10

Ф11-13

Ясько Аліна Сергіївна

142,1

11

Ф11-43

Бабак Анна Миколаївна

135,0

12

Ф11-44

Кутенко Юлія Вікторівна

131,6

13

Ф11-27

Соболь Таісія Олександрівна

130,7

14

Ф11-15

Маник Ольга Русланівна

129,8

15

Ф11-16

Андрейко Анна Миколаївна

127,7

16

Ф11-19

Буднік Дарія Миколаївна

127,5

17

Ф11-36

Кір'ян Катерина Михайлівна

126,6

18

Ф11-40

Погребняк Анна Сергіївна

126,5

19

Ф11-21

Годін Євгенія Володимирівна

124,1

20

Ф11-9

Борідько Максим Іванович

122,8

21

Ф11-17

Доброхліб Альона Олександрівна

120,6

22

Ф11-10

Тараненко Катерина Геннадіївна

120,3

23

Ф11-4

Онищенко Тетяна Юріївна

119,9

24

Ф11-42

Кузьменко Єлизавета Сергіївна

118,0

25

Ф11-35

Олексенко Юлія Сергіївна

115,7

26

Ф11-47

Толочна Анжеліка Владиславівна

113,4

27

Ф11-31

Єфремова Тетяна Миколаївна

113,1

28

Ф11-18

Максименко Марія Олександрівна

111,2

29

Ф11-8

Ярмоленко Олег Євгенович

110,8