Ви знаходитесь:

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Комунальний вищий навчальний заклад

І рівня акредитації Полтавської обласної ради

«ЛУБЕНСЬКЕ МЕДИЧНЕ УЧИЛИЩЕ»

запрошує  на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

07.12.2018 р. - 10ºº

На Вас чекає: знайомство з традиціями закладу,

правилами прийому, умовами навчання

Наша адреса: м.Лубни, вул. П'ятикопа, 26,

корпус №1, актова зала (аптека №200)

тел.(05361)77-3-70;

(095) 121-33-40;

(096) 833-63-42

Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проїзд до училища маршрутними таксі від залізничного (авто-) вокзалу до зупинки «Лікарняна»

До уваги студентів контрактної форми навчання

До уваги студентів контрактної форми навчання!

Змінилися реквізити для перерахування оплати за навчання:

Одержувач: Комунальний вищий навчальний заклад І рівня акредитації Полтавської обласної ради «Лубенське медичне училище»

Код 02011539

Розрахунковий рахунок 31551276141122

в ГУДКСУ в Полтавській області

МФО 831019

Оголошення

1212      Урочистості

з нагоди Дня знань та Посвяти в студенти відбудуться 3 вересня о 1000 у кіноконцертному залі "Київська Русь".

 

 

Наказ Про зарпахування на навчання від 14.08.2018 р.

ScanScan 2Scan 3

Список осіб, рекомендованих до зарахування

Список вступників, рекомендованих до зарахування

на відділення "Лікувальна справа"

(на базі 11 класів)

за квотами:

       1. Новик Олександр Геннадійович

437 балів

2. Сіряк Богдана Вікторівна

391 бал

за конкурсом:

1. Близнак Яна Валеріївна

479 балів

2. Шевцова Анна Юріївна

470 балів

3. Охріменко Катерина Сергіївна

469 балів

4. Артеменко Денис Михайлович

466 балів

5. Москаленко Ангеліна Стасіївна

463 бали

6. Темник Аня Олександрівна

462 бали

7. Буцько Євгенія Ігорівна

455 балів

8. Ярмоленко Аліна Дмитрівна

453 бали

9. Радченко Ігор Вячеславович

453 бали

10. Клименко Наталія Сергіївна

449 балів

11. Тур Тетяна Сергіївна

439 балів

12. Горобець Максим Сергійович

439 балів

13. Кирпосенко Владислав Олексійович

410 балів

14. Левченко Дарина Сергіївна

395 балів

15. Ковтун Олексій Іванович

393 бали

16. Дубініна Дар’я Артурівна

388 балів

17. Шуба Олена Олександрівна

375 балів

18. Литовченко Артем Сергійович

374 бали

19. Коршак Євгенія Олександрівна

370 балів

20. Руденко Наталія Юріївна

365 балів

21. Дудник Михайло Віталійович

357 балів

 

Відповідальний секретар приймальної комісії О.М.Лисененко

Результати вступного екзамену з української мови (диктант)

Результати екзамену з української мови (диктант). Група 1 і 2. Детальніше...

 

Результати екзамену з української мови (диктант). Група 3. Детальніше...

Результати вступного екзамену з біології

Результати екзамену з біології. Детальніше...

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ - 2018

Scan-180629-0001

Scan-180629-0002