Ви знаходитесь:

Результати вступних випробувань з української мови

Результати вступних випробувань з української мови

ГРУПА 1

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Бублик Юлія Володимирівна

22

8

2.

Бутко Юлія Сергіївна

16

10

3.

Голобородько Альона Михайлівна

20

8

4.

Голобородько Юлія Олександрівна

4

7

5.

Гордієнко Поліна Олексіївна

12

8

6.

Довбій Анастасія Миколаївна

6

10

7.

Дорошенко Еліна Вадимівна

3

8

8.

Жила Таміла Русланівна

17

8

9.

Журман Карина Олександрівна

11

8

10.

Здендяк Ірина Миронівна

25

10

11.

Коновалова Тетяна Григорівна

10

8

12.

Кононенко Вікторія Віталіївна

18

10

13.

Кононенко Владислав Анатолійович

19

8

14.

Лисенко Катерина Юріївна

15

8

15.

Литовченко Світлана Вікторівна

13

9

16.

Мазько Сніжана Олександрівна

14

8

17.

Макарова Ірина Русланівна

7

12

18.

Марченко Вадим Віталійович

1

8

19.

Одлига Альона Вікторівна

21

7

20.

Панова Софія Сергіївна

23

7

21.

Рибка Єлизавета Анатоліївна

2

10

22.

Рошко Яна Валеріївна

5

10

23.

Ситник Антон Іванович

24

8

24.

Тарасенко Марія Василівна

8

8

25.

Тарасенко Наталія Василівна

9

8

       

ГРУПА 2

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Андреєнко Каріна Володимирівна

29

7

2.

Бибик Анатолій Сергійович

49

8

3.

Василенко Вадим Сергійович

33

8

4.

Вовчок Вікторія Василівна

34

7

5.

Галай Карина Григорівна

5

8

6.

Гнатко Таїсія Іванівна

37

6

7.

Гребінник Лідія Сергіївна

44

7

8.

Карпець Марина Анатоліївна

38

8

9.

Ковтун Ірина Олександрівна

40

11

10.

Корячко Вадим Анатолійович

42

8

11.

Коток Андрій Олександрович

48

8

12.

Литвиненко Юрій Віталійович

46

7

13.

Литвих Сергій Анатолійович

27

8

14.

Небеська Юлія Сергіївна

41

8

15.

Осіпова Діана Дмитрівна

39

8

16.

Перекупко Анжела Дмитрівна

43

8

17.

Петрова Ольга Костянтинівна

28

8

18.

Проценко Лілія Володимирівна

36

6

19.

Решта Альона Олександрівна

30

8

20.

Сластьоненко Олександр Ігорович

35

4

21.

Федорова Діана Володимирівна

45

11

22.

Цегеля Сніжана Сергіївна

47

5

23.

Черненко Євгенія Володимирівна

26

9

24.

Юрченко Тетяна Юрївна

32

5

25.

Якименко Юлія Миколаївна

31

8

       

ГРУПА 3

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Ананьєва Діана Ростиславівна

62

7

2.

Даценко Вікторія Іванівна

66

5

3.

Демченко Анна Юріївна

73

5

4.

Донченко Вікторія Сергіївна

55

4

5.

Дорошенко Роман Віталійович

54

4

6.

Іващенко Ангеліна Вікторівна

68

8

7.

Коваленко Владислав Олександрович

53

7

8.

Котюк Яна Русланівна

75

8

9.

Кривченко Таміла Русланівна

70

8

10.

Лаврук Марина Іванівна

65

7

11.

Лесюк Тетяна Володимирівна

60

8

12.

Маляр Валерія Сергіївна

64

7

13.

Масарська Юлія Ігорівна

61

7

14.

Миронов Максим Вячеславович

51

5

15.

Морозова Марія Валеріївна

63

7

16.

Наконечний Владислав Сергійович

58

8

17.

Олефір Карина Сергіївна

52

6

18.

Орлова Світлана Олександрівна

67

8

19.

Петренко Влада Анатоліївна

72

4

20.

Пічкур Злата Павлівна

69

8

21.

Попівнич Юлія Олексіївна

59

8

22.

Ткачук Олександр Олегович

56

не з’явився

23.

Федько Ольга Романівна

57

8

24.

Щур Валерія Віталіївна

71

6

       

ГРУПА 4

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Баганець Альона Вікторівна

83

7

2.

Білецький Олег Олександрович

78

8

3.

Божченко Анатолій Вячеславович

87

8

4.

Василевич Анастасія Іванівна

97

9

5.

Веретеннікова Наталія Едуардівна

85

7

6.

Ємакова Юлія Сергіївна

80

7

7.

Іванченко Ольга Анатоліївна

90

8

8.

Корчан Богдан Миколайович

102

8

9.

Красун Владислава Вадимівна

100

6

10.

Лохматова Валерія Олександрівна

93

7

11.

Лук’янова Вікторія Василівна

92

8

12.

Ляшенко Максим Олександрович

86

8

13.

Мисник Роман Олександрович

101

4

14.

Новікова Юлія Юріївна

98

11

15.

Носенко Юлія Олегівна

84

4

16.

Обмок Дмитро Миколайович

77

4

17.

Олефіренко Діана Володимирівна

82

4

18.

Побігайло Віталій Валерійович

76

4

19.

Присяжнюк Леонід Сергійович

91

8

20.

Родрігес Вікторія Маріовна

79

8

21.

Супруненко Анастасія Миколаївна

88

4

22.

Ульянова Ангеліна Сергіївна

94

8

23.

Хижняк Іван Миколайович

99

4

24.

Черкаська Софія Олегівна

89

6

25.

Черня Яна Юріївна

81

12

26.

Чудак Ірина Вікторівна

95

7

       

Результати вступних випробувань з біології

Результати вступних випробувань з біології

ГРУПА 1

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Бублик Юлія Володимирівна

22

7

2.

Бутко Юлія Сергіївна

16

6

3.

Голобородько Альона Михайлівна

20

7

4.

Голобородько Юлія Олександрівна

4

5

5.

Гордієнко Поліна Олексіївна

12

5

6.

Довбій Анастасія Миколаївна

6

8

7.

Дорошенко Еліна Вадимівна

3

7

8.

Жила Таміла Русланівна

17

5

9.

Журман Карина Олександрівна

11

5

10.

Здендяк Ірина Миронівна

25

6

11.

Коновалова Тетяна Григорівна

10

5

12.

Кононенко Вікторія Віталіївна

18

7

13.

Кононенко Владислав Анатолійович

19

5

14.

Лисенко Катерина Юріївна

15

8

15.

Литовченко Світлана Вікторівна

13

5

16.

Мазько Сніжана Олександрівна

14

5

17.

Макарова Ірина Русланівна

7

8

18.

Марченко Вадим Віталійович

1

7

19.

Одлига Альона Вікторівна

21

5

20.

Панова Софія Сергіївна

23

5

21.

Рибка Єлизавета Анатоліївна

2

7

22.

Рошко Яна Валеріївна

5

5

23.

Ситник Антон Іванович

24

5

24.

Тарасенко Марія Василівна

8

5

25.

Тарасенко Наталія Василівна

9

6

       

ГРУПА 2

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Андреєнко Каріна Володимирівна

29

5

2.

Бибик Анатолій Сергійович

49

7

3.

Василенко Вадим Сергійович

33

5

4.

Вовчок Вікторія Василівна

34

5

5.

Галай Карина Григорівна

5

8

6.

Гнатко Таїсія Іванівна

37

5

7.

Гребінник Лідія Сергіївна

44

4

8.

Карпець Марина Анатоліївна

38

5

9.

Ковтун Ірина Олександрівна

40

5

10.

Корячко Вадим Анатолійович

42

7

11.

Коток Андрій Олександрович

48

7

12.

Литвиненко Юрій Віталійович

46

6

13.

Литвих Сергій Анатолійович

27

7

14.

Небеська Юлія Сергіївна

41

5

15.

Осіпова Діана Дмитрівна

39

8

16.

Перекупко Анжела Дмитрівна

43

7

17.

Петрова Ольга Костянтинівна

28

8

18.

Проценко Лілія Володимирівна

36

5

19.

Решта Альона Олександрівна

30

7

20.

Сластьоненко Олександр Ігорович

35

6

21.

Федорова Діана Володимирівна

45

6

22.

Цегеля Сніжана Сергіївна

47

5

23.

Черненко Євгенія Володимирівна

26

7

24.

Юрченко Тетяна Юрївна

32

5

25.

Якименко Юлія Миколаївна

31

7

       

ГРУПА 3

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Ананьєва Діана Ростиславівна

62

6

2.

Даценко Вікторія Іванівна

66

5

3.

Демченко Анна Юріївна

73

5

4.

Донченко Вікторія Сергіївна

55

5

5.

Дорошенко Роман Віталійович

54

5

6.

Золотаренко Ніна Олександрівна

74

не з’явилася

7.

Іващенко Ангеліна Вікторівна

68

7

8.

Коваленко Владислав Олександрович

53

5

9.

Котюк Яна Русланівна

75

7

10.

Кривченко Таміла Русланівна

70

5

11.

Лаврук Марина Іванівна

65

6

12.

Лесюк Тетяна Володимирівна

60

6

13.

Маляр Валерія Сергіївна

64

5

14.

Масарська Юлія Ігорівна

61

5

15.

Миронов Максим Вячеславович

51

5

16.

Морозова Марія Валеріївна

63

5

17.

Наконечний Владислав Сергійович

58

7

18.

Олефір Карина Сергіївна

52

5

19.

Орлова Світлана Олександрівна

67

6

20.

Петренко Влада Анатоліївна

72

5

21.

Пічкур Злата Павлівна

69

7

22.

Попівнич Юлія Олексіївна

59

7

23.

Ткачук Олександр Олегович

56

5

24.

Федько Ольга Романівна

57

9

25.

Щур Валерія Віталіївна

71

5

       

ГРУПА 4

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Баганець Альона Вікторівна

83

5

2.

Білецький Олег Олександрович

78

7

3.

Божченко Анатолій Вячеславович

87

7

4.

Василевич Анастасія Іванівна

97

7

5.

Веретеннікова Наталія Едуардівна

85

4

6.

Ємакова Юлія Сергіївна

80

6

7.

Іванченко Ольга Анатоліївна

90

5

8.

Корчан Богдан Миколайович

102

5

9.

Красун Владислава Вадимівна

100

4

10.

Лохматова Валерія Олександрівна

93

5

11.

Лук’янова Вікторія Василівна

92

5

12.

Ляшенко Максим Олександрович

86

5

13.

Мисник Роман Олександрович

101

5

14.

Новікова Юлія Юріївна

98

5

15.

Носенко Юлія Олегівна

84

5

16.

Обмок Дмитро Миколайович

77

5

17.

Олефіренко Діана Володимирівна

82

5

18.

Побігайло Віталій Валерійович

76

6

19.

Присяжнюк Леонід Сергійович

91

5

20.

Родрігес Вікторія Маріовна

79

7

21.

Симоненко Дар’я Юріївна

96

не з’явилася

22.

Супруненко Анастасія Миколаївна

88

5

23.

Ульянова Ангеліна Сергіївна

94

6

24.

Хижняк Іван Миколайович

99

5

25.

Черкаська Софія Олегівна

89

5

26.

Черня Яна Юріївна

81

6

27.

Чудак Ірина Вікторівна

95

5

Списки абітурієнтів

ГРУПА 1

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Бублик Юлія Володимирівна

22

2.

Бутко Юлія Сергіївна

16

3.

Голобородько Альона Михайлівна

20

4.

Голобородько Юлія Олександрівна

4

5.

Гордієнко Поліна Олексіївна

12

6.

Довбій Анастасія Миколаївна

6

7.

Дорошенко Еліна Вадимівна

3

8.

Жила Таміла Русланівна

17

9.

Журман Карина Олександрівна

11

10.

Здендяк Ірина Миронівна

25

11.

Коновалова Тетяна Григорівна

10

12.

Кононенко Вікторія Віталіївна

18

13.

Кононенко Владислав Анатолійович

19

14.

Лисенко Катерина Юріївна

15

15.

Литовченко Світлана Вікторівна

13

16.

Мазько Сніжана Олександрівна

14

17.

Макарова Ірина Русланівна

7

18.

Марченко Вадим Віталійович

1

19.

Одлига Альона Вікторівна

21

20.

Панова Софія Сергіївна

23

21.

Рибка Єлизавета Анатоліївна

2

22.

Рошко Яна Валеріївна

5

23.

Ситник Антон Іванович

24

24.

Тарасенко Марія Василівна

8

25.

Тарасенко Наталія Василівна

9

     

ГРУПА 2

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Андреєнко Каріна Володимирівна

29

2.

Бибик Анатолій Сергійович

49

3.

Василенко Вадим Сергійович

33

4.

Вовчок Вікторія Василівна

34

5.

Галай Карина Григорівна

5

6.

Гнатко Таїсія Іванівна

37

7.

Гребінник Лідія Сергіївна

44

8.

Карпець Марина Анатоліївна

38

9.

Ковтун Ірина Олександрівна

40

10.

Корячко Вадим Анатолійович

42

11.

Коток Андрій Олександрович

48

12.

Литвиненко Юрій Віталійович

46

13.

Литвих Сергій Анатолійович

27

14.

Небеська Юлія Сергіївна

41

15.

Осіпова Діана Дмитрівна

39

16.

Перекупко Анжела Дмитрівна

43

17.

Петрова Ольга Костянтинівна

28

18.

Проценко Лідія Володимирівна

36

19.

Решта Альона Олександрівна

30

20.

Сластьоненко Олександр Ігорович

35

21.

Федорова Діана Володимирівна

45

22.

Цегеля Сніжана Сергіївна

47

23.

Черненко Євгенія Володимирівна

26

24.

Юрченко Тетяна Юрївна

32

25.

Якименко Юлія Миколаївна

31

     

ГРУПА 3

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Ананьєва Діана Ростиславівна

62

2.

Даценко Вікторія Іванівна

66

3.

Демченко Анна Юріївна

73

4.

Донченко Вікторія Сергіївна

55

5.

Дорошенко Роман Віталійович

54

6.

Золотаренко Ніна Олександрівна

74

7.

Іващенко Ангеліна Вікторівна

68

8.

Коваленко Владислав Олександрович

53

9.

Котюк Яна Русланівна

75

10.

Кривченко Таміла Русланівна

70

11.

Лаврук Марина Іванівна

65

12.

Лесюк Тетяна Володимирівна

60

13.

Маляр Валерія Сергіївна

64

14.

Масарська Юлія Ігорівна

61

15.

Миронов Максим Вячеславович

51

16.

Морозова Марія Валеріївна

63

17.

Наконечний Владислав Сергійович

58

18.

Олефір Карина Сергіївна

52

19.

Орлова Світлана Олександрівна

67

20.

Петренко Влада Анатоліївна

72

21.

Пічкур Злата Павлівна

69

22.

Попівнич Юлія Олексіївна

59

23.

Ткачук Олександр Олегович

56

24.

Федько Ольга Романівна

57

25.

Щур Валерія Віталіївна

71

     

ГРУПА 4

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Баганець Альона Вікторівна

83

2.

Білецький Олег Олександрович

78

3.

Божченко Анатолій Вячеславович

87

4.

Василевич Анастасія Іванівна

97

5.

Веретеннікова Наталія Едуардівна

85

6.

Ємакова Юлія Сергіївна

80

7.

Іванченко Ольга Анатоліївна

90

8.

Корчан Богдан Миколайович

102

9.

Красун Владислава Вадимівна

100

10.

Лохматова Валерія Олександрівна

93

11.

Лук’янова Вікторія Василівна

92

12.

Ляшенко Максим Олександрович

86

13.

Мисник Роман Олександрович

101

14.

Новікова Юлія Юріївна

98

15.

Носенко Юлія Олегівна

84

16.

Обмок Дмитро Миколайович

77

17.

Олефіренко Діана Володимирівна

82

18.

Побігайло Віталій Валерійович

76

19.

Присяжнюк Леонід Сергійович

91

20.

Родрігес Вікторія Маріовна

79

21.

Симоненко Дар’я Юріївна

96

22.

Супруненко Анастасія Миколаївна

88

23.

Ульянова Ангеліна Сергіївна

94

24.

Хижняк Іван Миколайович

99

25.

Черкаська Софія Олегівна

89

26.

Черня Яна Юріївна

81

27.

Чудак Ірина Юріївна

95

Списки студентів, яким призначена академічна стипендія за IІ півріччя 2016-2017 н.р.

 СПИСКИ

студентів, яким призначена академічна стипендія

                                     за IІ півріччя 2016-2017 н.р.      

  відділення "Лікувальна справа"

І курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 10

Гуц Тимофій Олександрович

84,25

2

Ф - 10

Явтушенко Тарас Валентинович

76,77

3

Ф - 10

Мисник Марина Вячеславівна

75,93

4

Ф - 11

Джунь Валерія Олександрвна

74,20

5

Ф - 11

Спаська Дар’я Ігорівна

72,10

6

Ф - 12

Вербельчук Галина Володимирівна

72,10

7

Ф - 12

Жебель Тетяна  Михайлівна

71,29

8

Ф - 12

Жук Вікторія Романівна

70,70

9

Ф - 12

Побіда Катерина Анатоліївна

70,59

10

Ф - 11

Мелешко Владислав Олегович

69,71

11

Ф - 11

Джунь Владислава Олександрівна

69,60

12

Ф - 10

Гиренко Катерина Русланівна

69,31

13

Ф - 12

Стадник Оксана Вікторівна

69,20

14

Ф - 11

Баштова Катерина Олександрівна

67,43

15

Ф - 10

Потапенко Вікторія Володимирівна

67,27

16

Ф - 12

Зозуля Ольга Вікторівна

67,20

17

Ф - 10

Скік Владислав Олександрович

66,93

18

Ф - 10

Сушко Руслана Олександрівна

66,88

19

Ф - 12

Хижняк Віта Іванівна

66,22

20

Ф - 12

Баранова Заліна Олексіївна

66,03

21

Ф - 10

Іщенко Сніжана Сергіївна

65,80

відділення "Лікувальна справа"

ІІ курс на базі 9 класів

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 20

Бала Оксана Геннадіївна

90,44

2

Ф - 20

Галушка Юлія Володимирівна

89,33

3

Ф - 21

Слинько Дарина Сергіївна

89,33

4

Ф – 20

Ястреба Яніна Вікторівна

88,17

5

Ф - 21

Мірошніченко Катерина Валеріївна

84,97

6

Ф - 20

Шарій Роман Ігорович

82,88

7

Ф -  20

Кривуненко Катерина Ігорівна

82,80

8

Ф - 20

Кабанець Олекс. Анатолійович

81,46

9

Ф - 21

Ткаленко Дарина Михайлівна

80,65

10

Ф - 21

Биковський Антон Ігорович

80,53

11

Ф - 20

Ковтун Наталія.Олександрівна

80,45

12

Ф - 21

Руденко Катерина Геннадіївна

80,45

13

Ф - 20

Дмитренко Маргарита Вікторівна

79,91

14

Ф - 20

Яценко Марина Сергіївна

78,29

15

Ф - 20

Єремеєва Аліна Альбертівна

77,86

16

Ф - 21

Прачук Олександр Олегович

77,48

17

Ф - 21

Федоришин Оніка Робертівна

77,19

18

Ф - 20

Божченко Тетяна Вячеславівна

75,86

19

Ф - 21

Овчаренко Анастасія Романівна

75,86

20

Ф - 20

Мацак Любов Андріївна

75,16

21

Ф - 21

Янчий Валерія Вадимівна

74,29

відділення "Лікувальна справа"

ІІ курс на базі 11 класів

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 23

Павленко Софія Сергіївна

96,04

2

Ф - 23

Киба Лілія Володимирівна

90,53

3

Ф - 23

Мандилина Аліна Іванівна

89,13

4

Ф - 23

Ясько Аліна Сергіївна

86,8

5

Ф - 23

Зубенко Людмила Іванівна

80,36

6

Ф - 23

Годін Євгенія Володимирівна

79,95

7

Ф - 23

Маник Ольга Русланівна

79,87

8

Ф - 23

Кір’ян Катерина Михайлівна

78,4

9

Ф - 23

Тараненко Катерина Геннадіївна

77,53

10

Ф - 23

Буднік Дарія Миколаївна

77,47

11

Ф - 23

Кость Альона Юріївна

76,64

відділення "Лікувальна справа"

ІІІ курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 31

Пічкур Катерина Григорівна

98,20

2

Ф - 30

Бондаренко Аліна Олександрівна

98,00

3

Ф - 30

Хохуля Валентина Іванівна

98,00

4

Ф - 30

Шульга Наталія Вікторівна

98,00

5

Ф - 31

Марченко Іванна Володимирівна

98,00

6

Ф - 33

Брюхович Алла Дмитрівна

98,00

7

Ф - 30

Ткаченко Ярослав Вадимович

96,99

8

Ф - 33

Масенко Лідія Володимирівна

96,49

9

Ф - 30

Огризько Аліна Віталіївна

94,65

10

Ф - 33

Василенко Микола Миколайович

94,65

11

Ф - 31

Піддубна Анастасія Олексіївна

94,48

12

Ф - 33

Усик Яна Анатоліївна

94,24

13

Ф - 33

Шимчук Альона Павлівна

94,18

14

Ф - 30

Поліжак Микола Іванович

92,47

15

Ф - 30

Кириченко Катерина Володимирівна

91,47

16

Ф - 31

Зозуля Марина Юріївна

89,87

17

Ф - 33

Закорецька Тетяна Вікторівна

87,48

18

Ф - 33

Хомич Яна Миколаївна

87,45

19

Ф - 31

Ясько Андрій Олександрович

87,00

20

Ф - 31

Лобунець Юрій Валерійович

86,73

21

Ф - 31

Кудрявцев Олексій Олександрович

85,77

22

Ф - 31

Глущич Роман Валерійович

85,16

23

Ф - 30

Пелешенко Наталія Олександрівна

85,09

24

Ф - 31

Волошко Аліна Вікторівна

85,09

25

Ф - 33

Шарапова Тетяна Володимирівна

84,61

26

Ф - 31

Довгошей Юлія Олександрівна

84,43

27

Ф - 33

Іващенко Марія  Вікторівна

84,43

28

Ф - 30

Микитенко Анна Володимирівна

84,14

29

Ф - 31

Носко Вікторія Володимирівна

84,14

30

Ф - 30

Ступка Владислава Олегівна

83,43

31

Ф - 33

Юрковець Ірина Володимирівна

83,38

32

Ф - 31

Головань Станіслав Станіславович

83,18

33

Ф - 31

Соляник Артем Валерійович

83,18

відділення "Сестринська  справа"

І курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

С - 11

Семука Аліна Олександрівна

79,80

2

С - 11

Бергман Олена Андріївна

76,96

3

С - 11

Степанова Ірина Леонідівна

71,87

4

С - 11

Марченко Микита Богданович

70,00

5

С - 12

Даниленко Аліна Михайлівна

69,53

6

С - 12

Мухіна Єва Владиславівна

69,30

7

С - 11

Чухно Леся Володимирівна

68,27

8

С - 11

Компанієць Інна Олександрівна

67,97

9

С - 12

Мельничук Марія Олександрівна

66,78

10

С - 11

Риженко Юлія Вячеславівна

66,33

11

С - 11

Шляхта Людмила Юріївна

63,85

12

С - 12

Бедрик Дмитро Олександрович

63,35

13

С - 12

Почоменко Вікторія Валеріївна

63,00

14

С - 12

Шапран Анжеліка Анатоліївна

63,00

15

С - 11

Філоненко Савелій Тарасович

62,87

16

С - 11

Яцюк Роман Сергійович

62,83

17

С - 12

Голубка Вікторія Петрівна

61,13

18

С - 12

Уланова Аліна Миколаївна

61,13

19

С - 11

Пріщенко Ярослав Сергійович

60,97

20

С - 12

Чорнокал Анна Володимирівна

60,90

Відділення "Сестринська  справа"

ІІ курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

С - 22

Сімугіна Тетяна В’ячеславівна

92,99

2

С - 21

Мовсесян Дарина Разміківна

90,98

3

С - 22

Бондаренко Анастасія Володимирівна

90,98

4

С - 21

Поліщук Руслана Анатоліївна

89,14

5

С - 21

Бибик Інна Станіславівна

87,71

6

С - 21

Сахарова Тетяна Олександрівна

86,43

7

С - 22

Логвин Ярослава Олександрівна

83,18

8

С - 21

Гаренко Юлія Ігорівна

81,40

9

С - 22

Андрущенко Ангеліна Володимирівна

80,00

10

С - 22

Рева Маргарита Олексіївна

78,85

11

С - 21

Яременко Оксана Володимирівна

78,00

12

С - 22

Симоненко Ірина Русланівна

77,64

13

С - 22

Пацюк Олександра Олександрівна

77,57

14

С - 21

Вовк Катерина Сергіївна

76,29

15

С - 21

Доценко Тетяна Сергіївна

76,00

16

С - 21

Верещак Вікторія Володимирівна

75,71

17

С - 22

Ващенко Аліна Михайлівна

75,65

18

С - 21

Мацько Ангеліна Вікторівна

75,57

19

С - 22

Підгорна Інна Володимирівна

74,86

20

С - 22

Лаврухіна Анна Євгеніївна

74,29

21

С - 21

Самотой Катерина Олександрівна

73,42

Відділення "Сестринська  справа"

ІІІ курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

С - 32

Сіврюк Тетяна Русланівна

98,20

2

С - 32

Бубир Юлія Вікторівна

98,00

3

С - 32

Легуша Анастасія Геннадіївна

98,00

4

С - 32

Сапа Юлія Володимирівна

98,00

5

С - 31

Бережна Наталія Віталіївна

94,14

6

С - 32

Бочкарьова Ольга Василівна

93,94

7

С - 31

Щербак Тетяна Анатоліївна

92,19

8

С - 32

Білоус Ірина Андріївна

92,19

9

С - 32

Болюта Юлія Іванівна

91,24

10

С - 32

Денисенко  Діана Геннадіївна

91,24

11

С - 32

Кімлач Марина Володимирівна

90,57

12

С - 32

Доманська Юлія Володимирівна

89,89

13

С - 32

Андрійченко Вікторія Сергіївна

89,21

14

С - 31

Швайко Марія Володимирівна

88,54

15

С - 31

Волик Анна Олександрівна

87,19

16

С - 31

Погоріла  Надія Василівна

87,11

17

С - 31

Портянник Юлія Юріївна

85,66

18

С - 31

Щербань Тетяна Сергіївна

84,93

Бюджетні пропозиції

                               Бюджетні пропозиції

Спеціалізація

9 класів

11 класів

бюджет

контракт

бюджет

контракт

Лікувальна справа

52

38

25

5

Сестринська справа

40

20

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад екзаменів 2017

 rozklad-180717

Подання копій документів

До уваги абітурієнтів!

Згідно листа МОН України №1/9-342 «Щодо подання вступниками копій документів, що посвідчують особу» дозволено прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017 році на основі свідоцтва про народження вступника в разі відсутності в нього документа, що посвідчує особу відповідно до Закону.

Ви несете розраду

Ви несете розраду і тепло

                                                        Коли хвороби знищують до тла

                                                        І тіло й душу, і життя безцінне,-

                                                        Ви спішите на подиху крила,

                                                        В серцях несете вічне і безцінне.

         Відбулися святкові збори, приурочені Дню медичного працівника. Присутніх привітала і вручила грамоти директор училища А.Г. Кузьменко. Студенти ж подарували цікавий концерт.

День донора

         Розуміючи важливість поповнення банку крові, студенти училища завжди беруть участь у цій важливій справі. Тільки в цьому році навчальному році в училищі було 130 донорів- волонтерів. А на День донора студенти - активісти разом з директором А.Г.Кузьменко завітали до СПК, аби привітати зі святом та подарувати пісенні дарунки. Своїми талантами порадували Аліна Єремеєва, Вікторія Шостак, Катерина Кривуненко.

Молодь проти ненависті

        Обласна громадська організація «Твій світ» разом з міським відділом сім'ї, молоді та спорту презентували програму Британської радиActive Citizens Ukraine, а також говорили про взаєморозуміння, неприпустимість мови ворожнечі, участь молоді і реформу молодіжної сфери та мобільність молоді під час зустрічі в рамках Арт-акції "Молодь проти ненависті", що проводиться сьогодні в нашому місті в рамках проекту Ради Європи "Рух проти ненависті" за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Дуже практичним і потрібним виявилось спілкування з двома представниками Республіки Чехія і Польша, які реалізовують в своїх країнах проекти "Рух проти ненависті та студентами-волонтерами училища.