Ви знаходитесь:

Списки студентів, яким призначена академічна стипендія за IІ півріччя 2016-2017 н.р.

 СПИСКИ

студентів, яким призначена академічна стипендія

                                     за IІ півріччя 2016-2017 н.р.      

  відділення "Лікувальна справа"

І курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 10

Гуц Тимофій Олександрович

84,25

2

Ф - 10

Явтушенко Тарас Валентинович

76,77

3

Ф - 10

Мисник Марина Вячеславівна

75,93

4

Ф - 11

Джунь Валерія Олександрвна

74,20

5

Ф - 11

Спаська Дар’я Ігорівна

72,10

6

Ф - 12

Вербельчук Галина Володимирівна

72,10

7

Ф - 12

Жебель Тетяна  Михайлівна

71,29

8

Ф - 12

Жук Вікторія Романівна

70,70

9

Ф - 12

Побіда Катерина Анатоліївна

70,59

10

Ф - 11

Мелешко Владислав Олегович

69,71

11

Ф - 11

Джунь Владислава Олександрівна

69,60

12

Ф - 10

Гиренко Катерина Русланівна

69,31

13

Ф - 12

Стадник Оксана Вікторівна

69,20

14

Ф - 11

Баштова Катерина Олександрівна

67,43

15

Ф - 10

Потапенко Вікторія Володимирівна

67,27

16

Ф - 12

Зозуля Ольга Вікторівна

67,20

17

Ф - 10

Скік Владислав Олександрович

66,93

18

Ф - 10

Сушко Руслана Олександрівна

66,88

19

Ф - 12

Хижняк Віта Іванівна

66,22

20

Ф - 12

Баранова Заліна Олексіївна

66,03

21

Ф - 10

Іщенко Сніжана Сергіївна

65,80

відділення "Лікувальна справа"

ІІ курс на базі 9 класів

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 20

Бала Оксана Геннадіївна

90,44

2

Ф - 20

Галушка Юлія Володимирівна

89,33

3

Ф - 21

Слинько Дарина Сергіївна

89,33

4

Ф – 20

Ястреба Яніна Вікторівна

88,17

5

Ф - 21

Мірошніченко Катерина Валеріївна

84,97

6

Ф - 20

Шарій Роман Ігорович

82,88

7

Ф -  20

Кривуненко Катерина Ігорівна

82,80

8

Ф - 20

Кабанець Олекс. Анатолійович

81,46

9

Ф - 21

Ткаленко Дарина Михайлівна

80,65

10

Ф - 21

Биковський Антон Ігорович

80,53

11

Ф - 20

Ковтун Наталія.Олександрівна

80,45

12

Ф - 21

Руденко Катерина Геннадіївна

80,45

13

Ф - 20

Дмитренко Маргарита Вікторівна

79,91

14

Ф - 20

Яценко Марина Сергіївна

78,29

15

Ф - 20

Єремеєва Аліна Альбертівна

77,86

16

Ф - 21

Прачук Олександр Олегович

77,48

17

Ф - 21

Федоришин Оніка Робертівна

77,19

18

Ф - 20

Божченко Тетяна Вячеславівна

75,86

19

Ф - 21

Овчаренко Анастасія Романівна

75,86

20

Ф - 20

Мацак Любов Андріївна

75,16

21

Ф - 21

Янчий Валерія Вадимівна

74,29

відділення "Лікувальна справа"

ІІ курс на базі 11 класів

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 23

Павленко Софія Сергіївна

96,04

2

Ф - 23

Киба Лілія Володимирівна

90,53

3

Ф - 23

Мандилина Аліна Іванівна

89,13

4

Ф - 23

Ясько Аліна Сергіївна

86,8

5

Ф - 23

Зубенко Людмила Іванівна

80,36

6

Ф - 23

Годін Євгенія Володимирівна

79,95

7

Ф - 23

Маник Ольга Русланівна

79,87

8

Ф - 23

Кір’ян Катерина Михайлівна

78,4

9

Ф - 23

Тараненко Катерина Геннадіївна

77,53

10

Ф - 23

Буднік Дарія Миколаївна

77,47

11

Ф - 23

Кость Альона Юріївна

76,64

відділення "Лікувальна справа"

ІІІ курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

Ф - 31

Пічкур Катерина Григорівна

98,20

2

Ф - 30

Бондаренко Аліна Олександрівна

98,00

3

Ф - 30

Хохуля Валентина Іванівна

98,00

4

Ф - 30

Шульга Наталія Вікторівна

98,00

5

Ф - 31

Марченко Іванна Володимирівна

98,00

6

Ф - 33

Брюхович Алла Дмитрівна

98,00

7

Ф - 30

Ткаченко Ярослав Вадимович

96,99

8

Ф - 33

Масенко Лідія Володимирівна

96,49

9

Ф - 30

Огризько Аліна Віталіївна

94,65

10

Ф - 33

Василенко Микола Миколайович

94,65

11

Ф - 31

Піддубна Анастасія Олексіївна

94,48

12

Ф - 33

Усик Яна Анатоліївна

94,24

13

Ф - 33

Шимчук Альона Павлівна

94,18

14

Ф - 30

Поліжак Микола Іванович

92,47

15

Ф - 30

Кириченко Катерина Володимирівна

91,47

16

Ф - 31

Зозуля Марина Юріївна

89,87

17

Ф - 33

Закорецька Тетяна Вікторівна

87,48

18

Ф - 33

Хомич Яна Миколаївна

87,45

19

Ф - 31

Ясько Андрій Олександрович

87,00

20

Ф - 31

Лобунець Юрій Валерійович

86,73

21

Ф - 31

Кудрявцев Олексій Олександрович

85,77

22

Ф - 31

Глущич Роман Валерійович

85,16

23

Ф - 30

Пелешенко Наталія Олександрівна

85,09

24

Ф - 31

Волошко Аліна Вікторівна

85,09

25

Ф - 33

Шарапова Тетяна Володимирівна

84,61

26

Ф - 31

Довгошей Юлія Олександрівна

84,43

27

Ф - 33

Іващенко Марія  Вікторівна

84,43

28

Ф - 30

Микитенко Анна Володимирівна

84,14

29

Ф - 31

Носко Вікторія Володимирівна

84,14

30

Ф - 30

Ступка Владислава Олегівна

83,43

31

Ф - 33

Юрковець Ірина Володимирівна

83,38

32

Ф - 31

Головань Станіслав Станіславович

83,18

33

Ф - 31

Соляник Артем Валерійович

83,18

відділення "Сестринська  справа"

І курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

С - 11

Семука Аліна Олександрівна

79,80

2

С - 11

Бергман Олена Андріївна

76,96

3

С - 11

Степанова Ірина Леонідівна

71,87

4

С - 11

Марченко Микита Богданович

70,00

5

С - 12

Даниленко Аліна Михайлівна

69,53

6

С - 12

Мухіна Єва Владиславівна

69,30

7

С - 11

Чухно Леся Володимирівна

68,27

8

С - 11

Компанієць Інна Олександрівна

67,97

9

С - 12

Мельничук Марія Олександрівна

66,78

10

С - 11

Риженко Юлія Вячеславівна

66,33

11

С - 11

Шляхта Людмила Юріївна

63,85

12

С - 12

Бедрик Дмитро Олександрович

63,35

13

С - 12

Почоменко Вікторія Валеріївна

63,00

14

С - 12

Шапран Анжеліка Анатоліївна

63,00

15

С - 11

Філоненко Савелій Тарасович

62,87

16

С - 11

Яцюк Роман Сергійович

62,83

17

С - 12

Голубка Вікторія Петрівна

61,13

18

С - 12

Уланова Аліна Миколаївна

61,13

19

С - 11

Пріщенко Ярослав Сергійович

60,97

20

С - 12

Чорнокал Анна Володимирівна

60,90

Відділення "Сестринська  справа"

ІІ курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

С - 22

Сімугіна Тетяна В’ячеславівна

92,99

2

С - 21

Мовсесян Дарина Разміківна

90,98

3

С - 22

Бондаренко Анастасія Володимирівна

90,98

4

С - 21

Поліщук Руслана Анатоліївна

89,14

5

С - 21

Бибик Інна Станіславівна

87,71

6

С - 21

Сахарова Тетяна Олександрівна

86,43

7

С - 22

Логвин Ярослава Олександрівна

83,18

8

С - 21

Гаренко Юлія Ігорівна

81,40

9

С - 22

Андрущенко Ангеліна Володимирівна

80,00

10

С - 22

Рева Маргарита Олексіївна

78,85

11

С - 21

Яременко Оксана Володимирівна

78,00

12

С - 22

Симоненко Ірина Русланівна

77,64

13

С - 22

Пацюк Олександра Олександрівна

77,57

14

С - 21

Вовк Катерина Сергіївна

76,29

15

С - 21

Доценко Тетяна Сергіївна

76,00

16

С - 21

Верещак Вікторія Володимирівна

75,71

17

С - 22

Ващенко Аліна Михайлівна

75,65

18

С - 21

Мацько Ангеліна Вікторівна

75,57

19

С - 22

Підгорна Інна Володимирівна

74,86

20

С - 22

Лаврухіна Анна Євгеніївна

74,29

21

С - 21

Самотой Катерина Олександрівна

73,42

Відділення "Сестринська  справа"

ІІІ курс

№п/п

Група

Прізвище,ім’я ,по батькові

Загальний рейтинговий бал

1

С - 32

Сіврюк Тетяна Русланівна

98,20

2

С - 32

Бубир Юлія Вікторівна

98,00

3

С - 32

Легуша Анастасія Геннадіївна

98,00

4

С - 32

Сапа Юлія Володимирівна

98,00

5

С - 31

Бережна Наталія Віталіївна

94,14

6

С - 32

Бочкарьова Ольга Василівна

93,94

7

С - 31

Щербак Тетяна Анатоліївна

92,19

8

С - 32

Білоус Ірина Андріївна

92,19

9

С - 32

Болюта Юлія Іванівна

91,24

10

С - 32

Денисенко  Діана Геннадіївна

91,24

11

С - 32

Кімлач Марина Володимирівна

90,57

12

С - 32

Доманська Юлія Володимирівна

89,89

13

С - 32

Андрійченко Вікторія Сергіївна

89,21

14

С - 31

Швайко Марія Володимирівна

88,54

15

С - 31

Волик Анна Олександрівна

87,19

16

С - 31

Погоріла  Надія Василівна

87,11

17

С - 31

Портянник Юлія Юріївна

85,66

18

С - 31

Щербань Тетяна Сергіївна

84,93

Бюджетні пропозиції

                               Бюджетні пропозиції

Спеціалізація

9 класів

11 класів

бюджет

контракт

бюджет

контракт

Лікувальна справа

52

38

25

5

Сестринська справа

40

20

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад екзаменів 2017

 rozklad-180717

Подання копій документів

До уваги абітурієнтів!

Згідно листа МОН України №1/9-342 «Щодо подання вступниками копій документів, що посвідчують особу» дозволено прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017 році на основі свідоцтва про народження вступника в разі відсутності в нього документа, що посвідчує особу відповідно до Закону.

Ви несете розраду

Ви несете розраду і тепло

                                                        Коли хвороби знищують до тла

                                                        І тіло й душу, і життя безцінне,-

                                                        Ви спішите на подиху крила,

                                                        В серцях несете вічне і безцінне.

         Відбулися святкові збори, приурочені Дню медичного працівника. Присутніх привітала і вручила грамоти директор училища А.Г. Кузьменко. Студенти ж подарували цікавий концерт.

День донора

         Розуміючи важливість поповнення банку крові, студенти училища завжди беруть участь у цій важливій справі. Тільки в цьому році навчальному році в училищі було 130 донорів- волонтерів. А на День донора студенти - активісти разом з директором А.Г.Кузьменко завітали до СПК, аби привітати зі святом та подарувати пісенні дарунки. Своїми талантами порадували Аліна Єремеєва, Вікторія Шостак, Катерина Кривуненко.

Молодь проти ненависті

        Обласна громадська організація «Твій світ» разом з міським відділом сім'ї, молоді та спорту презентували програму Британської радиActive Citizens Ukraine, а також говорили про взаєморозуміння, неприпустимість мови ворожнечі, участь молоді і реформу молодіжної сфери та мобільність молоді під час зустрічі в рамках Арт-акції "Молодь проти ненависті", що проводиться сьогодні в нашому місті в рамках проекту Ради Європи "Рух проти ненависті" за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Дуже практичним і потрібним виявилось спілкування з двома представниками Республіки Чехія і Польша, які реалізовують в своїх країнах проекти "Рух проти ненависті та студентами-волонтерами училища.

Карта-паспорт

 До уваги абітурієнтів на базі 9 класів!

Особи, які досягли 14 років, до подачі заяви мають обов’язково оформити ID карта-паспорт.

            

 

Свято поколінь

Свято поколінь

         Нещодавно двері нашого училища привітно відчинилися для колишніх випускників, які закінчили наш навчальний заклад 45 років тому.

         По-різному у кожного склалися життєві долі, але завжди їх будуть об’єднувати спогади про роки проведені разом. Це перші перемоги і поразки, перше кохання і розчарування.

         Сьогодні вони поважні, сивочолі адже серед них є такі, в кого за плечима по 45 років медичного стажу. Працюють і акушерами і хірургами. А організатором цієї зустрічі був Заслужений лікар України Олексій Іванович Щербак.

         Гості були приємно вражені оновленими корпусами училища та талановитими студентами Аліною Єремеєвою, Катею Кривуненко, Вікторією Шостак, Владою Бараненко, Тимофієм Гуцом, Віталіною Сененко.

         Присутніх теплими словами та піснею привітав також колишній випускник училища, нині викладач фармакології Іван Спіліоті.

 

Радість для малечі

            У Міжнародний день захисту дітей члени волонтерського загону «Милосердя» традиційно відвідали своїх підопічних у обласному протитуберкульозному санаторію.

          Волонтери подарували дітям м’ячі, скакалки, іграшки, книжки, солодощі.

         А потім почалися ігри на свіжому повітрі.

         Враження були незабутні!

Обласна спартакіада

Обласна спартакіада

            23 травня 2017 року на базі Кременчуцького медичного коледжу була проведена обласна спартакіада серед команд медичних коледжів та училищ .

         Команда Лубенського медичного училища у загальному заліку посіла друге місце.

         В окремих видах змагань в особистому заліку призові місця вибороли такі студенти:

1. Босак Віталій – І місце (шахи)

2. Побіда Катерина – І місце (шахи)

3. Трусько Владислав – І місце ( біг на 60 м)

4. Усик Яна – ІІ місце ( біг на 60 м)

5. Закірко Олег – ІІ місце (стрибки з місця)

6. Коршак В’ячеслав – ІІ місце (шашки)

7. Батейко Вікторія – ІІІ місце ( стрибки з місця)

Всі призери і переможці змагань нагороджені грамотами і пам’ятними медалями.

         Вітаємо переможців!