Ви знаходитесь:

Пролунав перший дзвоник

 

         Традиційно в училищі 1 вересня відбулися урочистості з нагоди Дня знань та Посвяти в студенти.

         dzvnok 1По групах проведені виховні години «Україна - країна європейська».

         Під такою ж назвою у кіноконцертному залі «Київська Русь» відбулася і посвята в студенти.

         Теплими словами привітали присутніх директор училища А.Г.Кузьменко, головний лікар міської  комунальної центральної лікарні  С.М.Наталенко, головний лікар екстреної медичної допомоги Ю.В.Палига, депутат обласної ради  Р.В.Ляшко.

         З хвилювання  студенти груп  нового набору  одягли білі халати - символ духовної чистоти.

         Символічні  студентський квиток і залікову книжку вручили першокурсникам бог медицини Ескулап зі своїми доньками Панацеєю та Гігєєю.

Детальніше: Пролунав перший дзвоник

Головне свято країни

24 серпня студенти училища взяли участь у святковій загальноміській ході, приуроченій Дню незалежності України.

 

019 023 024

Детальніше: Головне свято країни

Наказ про зарахування на навчання

Детальніше: Наказ про зарахування на навчання

Зарахування на навчання

 

Детальніше: Зарахування на навчання

Рейтингові списки вступників

Рейтингові списки вступників (9  кл. ) для здобуття ОКР молодшого спеціаліста за регіональним замовленням (бюджет)

 
               
 

Сестринська справа (9 кл.)

   
               

№п/п

Прізвище, ім'я, по- батькові

Група

Середній бал свідоцтва

Біологія (тести)

Укр. мова (диктант)

Конкурсний бал

Наявність оригіналів

1

Кононенко Вікторія Віталіївна

1

10,7

7

10

27,7

оригінал

2

Бутко Юлія Сергіївна

1

9,8

6

10

25,8

копія

3

Федько Ольга Романівна

3

8,8

9

8

25,8

оригінал

4

Лисенко Катерина Юріївна

1

9,7

8

8

25,7

оригінал

5

Василевич Анастасія Іванівна

4

9,7

7

9

25,7

оригінал

6

Новікова Юлія Юріївна

4

9,5

5

11

25,5

оригінал

7

Черненко Євгенія Володимирівна

2

8,1

7

9

24,1

оригінал

8

Голобородько Альона Михайлівна

1

8,5

7

8

23,5

оригінал

9

Ситник Антон Іванович

1

10,1

5

8

23,1

оригінал

10

Котюк Яна Русланівна

3

7,9

7

8

22,9

оригінал

11

Рошко Яна Валеріївна

1

7,8

5

10

22,8

копія

12

Коновалова Тетяна Григорівна

1

9,7

5

8

22,7

оригінал

13

Карпець Марина Анатоліївна

2

9,7

5

8

22,7

копія

14

Білецький Олег Олександрович

4

7,5

7

8

22,5

оригінал

15

Журман Карина Олександрівна

1

9,4

5

8

22,4

оригінал

16

Лесюк Тетяна Володимирівна

3

8,4

6

8

22,4

оригінал

17

Маляр Валерія Сергіївна

3

10,2

5

7

22,2

оригінал

18

Корчан Богдан Миколайович

4

9

5

8

22

копія

19

Чудак Ірина Вікторівна

4

10

5

7

22

оригінал

20

Ананьєва Діана Ростиславівна

3

8,8

6

7

21,8

копія

21

Мазько Сніжана Олександрівна

1

8,7

5

8

21,7

копія

22

Лаврук Марина Іванівна

3

8,5

6

7

21,5

копія

23

Жила Таміла Русланівна

1

8,3

5

8

21,3

оригінал

24

Ульянова Ангеліна Сергіївна

4

7,2

6

8

21,2

оригінал

25

Масарська Юлія Ігорівна

3

9,1

5

7

21,1

оригінал

26

Одлига Альона Вікторівна

1

9

5

7

21

оригінал

27

Лук'янова Вікторія Василівна

4

7,7

5

8

20,7

оригінал

28

Кривченко Таміла Русланівна

3

7,4

5

8

20,4

оригінал

29

Олефір Карина Сергіївна

3

9,1

5

6

20,1

копія

30

Баганець Альона Вікторівна

4

8

5

7

20

оригінал

31

Лохматова Валерія Олександрівна

4

7,9

5

7

19,9

оригінал

32

Коваленко Владислав Олександрович

3

7,7

5

7

19,7

оригінал

33

Проценко Лілія Володимирівна

2

8,2

5

6

19,2

оригінал

34

Гребінник Лідія Сергіївна

2

8,1

4

7

19,1

оригінал

35

Черкаська Софія Олегівна

4

8,1

5

6

19,1

оригінал

36

Веретеннікова Наталія Едуардівна

4

7,9

4

7

18,9

оригінал

37

Гнатко Таїсія Іванівна

2

7,8

5

6

18,8

оригінал

38

Даценко Вікторія Іванівна

3

8,7

5

5

18,7

оригінал

39

Панова Софія Сергіївна

1

6,4

5

7

18,4

оригінал

40

Щур Валерія Віталіївна

3

6,7

5

6

17,7

оригінал

Рейтингові списки вступників (9  кл. ) для здобуття ОКР молодшого спеціаліста за регіональним замовленням (бюджет)

 
                 
 

Лікувальна справа (9 кл.)

       
                 

№п/п

Прізвище, ім'я, по- батькові

Група

Середній бал свідоцтва

Біологія (тести)

Укр. мова (диктант)

Конкурсний бал

Ознака особливих підстав для зарахування

Наявність оригіналів

1

Юрченко Тетяна Юріївна

2

7,6

5

5

17,6

квота-1

оригінал

2

Макарова Ірина Русланівна

1

10,8

8

12

30,8

 

оригінал

3

Черня Яна Юріївна

4

10,8

6

12

28,8

 

оригінал

4

Федорова Діана Володимирівна

2

10,8

6

11

27,8

 

оригінал

5

Рибка Єлизавета Анатоліївна

1

10,2

7

10

27,2

 

оригінал

6

Довбій Анастасія Миколаївна

1

8,7

8

10

26,7

 

оригінал

7

Бутко Юлія Сергіївна

1

9,8

6

10

25,8

 

копія

8

Осіпова Діана Дмитрівна

2

9,8

8

8

25,8

 

оригінал

9

Попівнич Юлія Олексіївна

3

10,8

7

8

25,8

 

оригінал

10

Марченко Вадим Віталійович

1

10,3

7

8

25,3

 

оригінал

11

Бублик Юлія Володимирівна

1

9,8

7

8

24,8

 

оригінал

12

Галай Карина Григорівна

2

8,8

8

8

24,8

 

оригінал

13

Петрова Ольга Костянтинівна

2

8,8

8

8

24,8

 

оригінал

14

Дорошенко Еліна Вадимівна

1

9,6

7

8

24,6

 

оригінал

15

Перекупко Анжеліка Дмитрівна

2

9,3

7

8

24,3

 

оригінал

16

Наконечний Владислав Сергійович

3

9,3

7

8

24,3

 

оригінал

17

Тарасенко Наталія Василівна

1

10,2

6

8

24,2

 

оригінал

18

Литовченко Світлана Вікторівна

1

10,1

5

9

24,1

 

оригінал

19

Родрігес Вікторія Маріовна

4

8,9

7

8

23,9

 

оригінал

20

Іващенко Ангеліна Вікторівна

3

8,7

7

8

23,7

 

оригінал

21

Литвих Сергій Анатолійович

2

8,6

7

8

23,6

 

оригінал

22

Небеська Юлія Сергіївна

2

10,5

5

8

23,5

 

оригінал

23

Якименко Юлія Миколаївна

2

8,5

7

8

23,5

 

оригінал

24

Коток Андрій Олександрович

2

8,4

7

8

23,4

 

оригінал

25

Бибик Анатолій Сергійович

2

8,3

7

8

23,3

 

оригінал

26

Тарасенко Марія Василівна

1

10,2

5

8

23,2

 

оригінал

27

Василенко Вадим Сергійович

2

10,2

5

8

23,2

 

оригінал

28

Пічкур Злата Павлівна

3

8,2

7

8

23,2

 

оригінал

29

Божченко Анатолій Вячеславович

4

8

7

8

23

 

оригінал

30

Гордієнко Поліна Олексіївна

1

9,9

5

8

22,9

 

оригінал

31

Решта Альона Олександрівна

2

7,9

7

8

22,9

 

оригінал

32

Рошко Яна Валеріївна

1

7,8

5

10

22,8

 

копія

33

Карпець Марина Анатоліївна

2

9,7

5

8

22,7

 

копія

34

Корячко Вадим Анатолійович

2

7,7

7

8

22,7

 

оригінал

35

Андреєнко Каріна Володимирівна

2

10,6

5

7

22,6

 

оригінал

36

Кононенко Владислав Анатолійович

1

9,4

5

8

22,4

 

оригінал

37

Орлова Світлана Олександрівна

3

8,4

6

8

22,4

 

оригінал

38

Корчан Богдан Миколайович

4

9

5

8

22

 

копія

39

Ананьєва Діана Ростиславівна

3

8,8

6

7

21,8

 

копія

40

Ляшенко Максим Олександрович

4

8,8

5

8

21,8

 

оригінал

41

Мазько Сніжана Олександрівна

1

8,7

5

8

21,7

 

копія

42

Лаврук Марина Іванівна

3

8,5

6

7

21,5

 

копія

43

Вовчок Вікторія Василівна

2

9,2

5

7

21,2

 

оригінал

44

Морозова Марія Валеріївна

3

8,4

5

7

20,4

 

оригінал

45

Ємакова Юлія Сергіївна

4

7,4

6

7

20,4

 

оригінал

46

Присяжнюк Леонід Сергійович

4

7,4

5

8

20,4

 

оригінал

47

Олефір Карина Сергіївна

3

9,1

5

6

20,1

 

копія

48

Іванченко Ольга Анатоліївна

4

6,5

5

8

19,5

 

оригінал

49

Голобородько Юлія Олександрівна

1

6,9

5

7

18,9

 

оригінал

50

Литвиненко Юрій Віталійович

2

5,7

6

7

18,7

 

оригінал

51

Цегеля Сніжана Сергіївна

2

8

5

5

18

 

оригінал

52

Миронов Максим Вячеславович

3

7,9

5

5

17,9

 

оригінал

Результати вступних випробувань з української мови

Результати вступних випробувань з української мови

ГРУПА 1

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Бублик Юлія Володимирівна

22

8

2.

Бутко Юлія Сергіївна

16

10

3.

Голобородько Альона Михайлівна

20

8

4.

Голобородько Юлія Олександрівна

4

7

5.

Гордієнко Поліна Олексіївна

12

8

6.

Довбій Анастасія Миколаївна

6

10

7.

Дорошенко Еліна Вадимівна

3

8

8.

Жила Таміла Русланівна

17

8

9.

Журман Карина Олександрівна

11

8

10.

Здендяк Ірина Миронівна

25

10

11.

Коновалова Тетяна Григорівна

10

8

12.

Кононенко Вікторія Віталіївна

18

10

13.

Кононенко Владислав Анатолійович

19

8

14.

Лисенко Катерина Юріївна

15

8

15.

Литовченко Світлана Вікторівна

13

9

16.

Мазько Сніжана Олександрівна

14

8

17.

Макарова Ірина Русланівна

7

12

18.

Марченко Вадим Віталійович

1

8

19.

Одлига Альона Вікторівна

21

7

20.

Панова Софія Сергіївна

23

7

21.

Рибка Єлизавета Анатоліївна

2

10

22.

Рошко Яна Валеріївна

5

10

23.

Ситник Антон Іванович

24

8

24.

Тарасенко Марія Василівна

8

8

25.

Тарасенко Наталія Василівна

9

8

       

ГРУПА 2

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Андреєнко Каріна Володимирівна

29

7

2.

Бибик Анатолій Сергійович

49

8

3.

Василенко Вадим Сергійович

33

8

4.

Вовчок Вікторія Василівна

34

7

5.

Галай Карина Григорівна

5

8

6.

Гнатко Таїсія Іванівна

37

6

7.

Гребінник Лідія Сергіївна

44

7

8.

Карпець Марина Анатоліївна

38

8

9.

Ковтун Ірина Олександрівна

40

11

10.

Корячко Вадим Анатолійович

42

8

11.

Коток Андрій Олександрович

48

8

12.

Литвиненко Юрій Віталійович

46

7

13.

Литвих Сергій Анатолійович

27

8

14.

Небеська Юлія Сергіївна

41

8

15.

Осіпова Діана Дмитрівна

39

8

16.

Перекупко Анжела Дмитрівна

43

8

17.

Петрова Ольга Костянтинівна

28

8

18.

Проценко Лілія Володимирівна

36

6

19.

Решта Альона Олександрівна

30

8

20.

Сластьоненко Олександр Ігорович

35

4

21.

Федорова Діана Володимирівна

45

11

22.

Цегеля Сніжана Сергіївна

47

5

23.

Черненко Євгенія Володимирівна

26

9

24.

Юрченко Тетяна Юрївна

32

5

25.

Якименко Юлія Миколаївна

31

8

       

ГРУПА 3

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Ананьєва Діана Ростиславівна

62

7

2.

Даценко Вікторія Іванівна

66

5

3.

Демченко Анна Юріївна

73

5

4.

Донченко Вікторія Сергіївна

55

4

5.

Дорошенко Роман Віталійович

54

4

6.

Іващенко Ангеліна Вікторівна

68

8

7.

Коваленко Владислав Олександрович

53

7

8.

Котюк Яна Русланівна

75

8

9.

Кривченко Таміла Русланівна

70

8

10.

Лаврук Марина Іванівна

65

7

11.

Лесюк Тетяна Володимирівна

60

8

12.

Маляр Валерія Сергіївна

64

7

13.

Масарська Юлія Ігорівна

61

7

14.

Миронов Максим Вячеславович

51

5

15.

Морозова Марія Валеріївна

63

7

16.

Наконечний Владислав Сергійович

58

8

17.

Олефір Карина Сергіївна

52

6

18.

Орлова Світлана Олександрівна

67

8

19.

Петренко Влада Анатоліївна

72

4

20.

Пічкур Злата Павлівна

69

8

21.

Попівнич Юлія Олексіївна

59

8

22.

Ткачук Олександр Олегович

56

не з’явився

23.

Федько Ольга Романівна

57

8

24.

Щур Валерія Віталіївна

71

6

       

ГРУПА 4

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Баганець Альона Вікторівна

83

7

2.

Білецький Олег Олександрович

78

8

3.

Божченко Анатолій Вячеславович

87

8

4.

Василевич Анастасія Іванівна

97

9

5.

Веретеннікова Наталія Едуардівна

85

7

6.

Ємакова Юлія Сергіївна

80

7

7.

Іванченко Ольга Анатоліївна

90

8

8.

Корчан Богдан Миколайович

102

8

9.

Красун Владислава Вадимівна

100

6

10.

Лохматова Валерія Олександрівна

93

7

11.

Лук’янова Вікторія Василівна

92

8

12.

Ляшенко Максим Олександрович

86

8

13.

Мисник Роман Олександрович

101

4

14.

Новікова Юлія Юріївна

98

11

15.

Носенко Юлія Олегівна

84

4

16.

Обмок Дмитро Миколайович

77

4

17.

Олефіренко Діана Володимирівна

82

4

18.

Побігайло Віталій Валерійович

76

4

19.

Присяжнюк Леонід Сергійович

91

8

20.

Родрігес Вікторія Маріовна

79

8

21.

Супруненко Анастасія Миколаївна

88

4

22.

Ульянова Ангеліна Сергіївна

94

8

23.

Хижняк Іван Миколайович

99

4

24.

Черкаська Софія Олегівна

89

6

25.

Черня Яна Юріївна

81

12

26.

Чудак Ірина Вікторівна

95

7

       

Результати вступних випробувань з біології

Результати вступних випробувань з біології

ГРУПА 1

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Бублик Юлія Володимирівна

22

7

2.

Бутко Юлія Сергіївна

16

6

3.

Голобородько Альона Михайлівна

20

7

4.

Голобородько Юлія Олександрівна

4

5

5.

Гордієнко Поліна Олексіївна

12

5

6.

Довбій Анастасія Миколаївна

6

8

7.

Дорошенко Еліна Вадимівна

3

7

8.

Жила Таміла Русланівна

17

5

9.

Журман Карина Олександрівна

11

5

10.

Здендяк Ірина Миронівна

25

6

11.

Коновалова Тетяна Григорівна

10

5

12.

Кононенко Вікторія Віталіївна

18

7

13.

Кононенко Владислав Анатолійович

19

5

14.

Лисенко Катерина Юріївна

15

8

15.

Литовченко Світлана Вікторівна

13

5

16.

Мазько Сніжана Олександрівна

14

5

17.

Макарова Ірина Русланівна

7

8

18.

Марченко Вадим Віталійович

1

7

19.

Одлига Альона Вікторівна

21

5

20.

Панова Софія Сергіївна

23

5

21.

Рибка Єлизавета Анатоліївна

2

7

22.

Рошко Яна Валеріївна

5

5

23.

Ситник Антон Іванович

24

5

24.

Тарасенко Марія Василівна

8

5

25.

Тарасенко Наталія Василівна

9

6

       

ГРУПА 2

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Андреєнко Каріна Володимирівна

29

5

2.

Бибик Анатолій Сергійович

49

7

3.

Василенко Вадим Сергійович

33

5

4.

Вовчок Вікторія Василівна

34

5

5.

Галай Карина Григорівна

5

8

6.

Гнатко Таїсія Іванівна

37

5

7.

Гребінник Лідія Сергіївна

44

4

8.

Карпець Марина Анатоліївна

38

5

9.

Ковтун Ірина Олександрівна

40

5

10.

Корячко Вадим Анатолійович

42

7

11.

Коток Андрій Олександрович

48

7

12.

Литвиненко Юрій Віталійович

46

6

13.

Литвих Сергій Анатолійович

27

7

14.

Небеська Юлія Сергіївна

41

5

15.

Осіпова Діана Дмитрівна

39

8

16.

Перекупко Анжела Дмитрівна

43

7

17.

Петрова Ольга Костянтинівна

28

8

18.

Проценко Лілія Володимирівна

36

5

19.

Решта Альона Олександрівна

30

7

20.

Сластьоненко Олександр Ігорович

35

6

21.

Федорова Діана Володимирівна

45

6

22.

Цегеля Сніжана Сергіївна

47

5

23.

Черненко Євгенія Володимирівна

26

7

24.

Юрченко Тетяна Юрївна

32

5

25.

Якименко Юлія Миколаївна

31

7

       

ГРУПА 3

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Ананьєва Діана Ростиславівна

62

6

2.

Даценко Вікторія Іванівна

66

5

3.

Демченко Анна Юріївна

73

5

4.

Донченко Вікторія Сергіївна

55

5

5.

Дорошенко Роман Віталійович

54

5

6.

Золотаренко Ніна Олександрівна

74

не з’явилася

7.

Іващенко Ангеліна Вікторівна

68

7

8.

Коваленко Владислав Олександрович

53

5

9.

Котюк Яна Русланівна

75

7

10.

Кривченко Таміла Русланівна

70

5

11.

Лаврук Марина Іванівна

65

6

12.

Лесюк Тетяна Володимирівна

60

6

13.

Маляр Валерія Сергіївна

64

5

14.

Масарська Юлія Ігорівна

61

5

15.

Миронов Максим Вячеславович

51

5

16.

Морозова Марія Валеріївна

63

5

17.

Наконечний Владислав Сергійович

58

7

18.

Олефір Карина Сергіївна

52

5

19.

Орлова Світлана Олександрівна

67

6

20.

Петренко Влада Анатоліївна

72

5

21.

Пічкур Злата Павлівна

69

7

22.

Попівнич Юлія Олексіївна

59

7

23.

Ткачук Олександр Олегович

56

5

24.

Федько Ольга Романівна

57

9

25.

Щур Валерія Віталіївна

71

5

       

ГРУПА 4

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

Бал

1.

Баганець Альона Вікторівна

83

5

2.

Білецький Олег Олександрович

78

7

3.

Божченко Анатолій Вячеславович

87

7

4.

Василевич Анастасія Іванівна

97

7

5.

Веретеннікова Наталія Едуардівна

85

4

6.

Ємакова Юлія Сергіївна

80

6

7.

Іванченко Ольга Анатоліївна

90

5

8.

Корчан Богдан Миколайович

102

5

9.

Красун Владислава Вадимівна

100

4

10.

Лохматова Валерія Олександрівна

93

5

11.

Лук’янова Вікторія Василівна

92

5

12.

Ляшенко Максим Олександрович

86

5

13.

Мисник Роман Олександрович

101

5

14.

Новікова Юлія Юріївна

98

5

15.

Носенко Юлія Олегівна

84

5

16.

Обмок Дмитро Миколайович

77

5

17.

Олефіренко Діана Володимирівна

82

5

18.

Побігайло Віталій Валерійович

76

6

19.

Присяжнюк Леонід Сергійович

91

5

20.

Родрігес Вікторія Маріовна

79

7

21.

Симоненко Дар’я Юріївна

96

не з’явилася

22.

Супруненко Анастасія Миколаївна

88

5

23.

Ульянова Ангеліна Сергіївна

94

6

24.

Хижняк Іван Миколайович

99

5

25.

Черкаська Софія Олегівна

89

5

26.

Черня Яна Юріївна

81

6

27.

Чудак Ірина Вікторівна

95

5

Списки абітурієнтів

ГРУПА 1

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Бублик Юлія Володимирівна

22

2.

Бутко Юлія Сергіївна

16

3.

Голобородько Альона Михайлівна

20

4.

Голобородько Юлія Олександрівна

4

5.

Гордієнко Поліна Олексіївна

12

6.

Довбій Анастасія Миколаївна

6

7.

Дорошенко Еліна Вадимівна

3

8.

Жила Таміла Русланівна

17

9.

Журман Карина Олександрівна

11

10.

Здендяк Ірина Миронівна

25

11.

Коновалова Тетяна Григорівна

10

12.

Кононенко Вікторія Віталіївна

18

13.

Кононенко Владислав Анатолійович

19

14.

Лисенко Катерина Юріївна

15

15.

Литовченко Світлана Вікторівна

13

16.

Мазько Сніжана Олександрівна

14

17.

Макарова Ірина Русланівна

7

18.

Марченко Вадим Віталійович

1

19.

Одлига Альона Вікторівна

21

20.

Панова Софія Сергіївна

23

21.

Рибка Єлизавета Анатоліївна

2

22.

Рошко Яна Валеріївна

5

23.

Ситник Антон Іванович

24

24.

Тарасенко Марія Василівна

8

25.

Тарасенко Наталія Василівна

9

     

ГРУПА 2

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Андреєнко Каріна Володимирівна

29

2.

Бибик Анатолій Сергійович

49

3.

Василенко Вадим Сергійович

33

4.

Вовчок Вікторія Василівна

34

5.

Галай Карина Григорівна

5

6.

Гнатко Таїсія Іванівна

37

7.

Гребінник Лідія Сергіївна

44

8.

Карпець Марина Анатоліївна

38

9.

Ковтун Ірина Олександрівна

40

10.

Корячко Вадим Анатолійович

42

11.

Коток Андрій Олександрович

48

12.

Литвиненко Юрій Віталійович

46

13.

Литвих Сергій Анатолійович

27

14.

Небеська Юлія Сергіївна

41

15.

Осіпова Діана Дмитрівна

39

16.

Перекупко Анжела Дмитрівна

43

17.

Петрова Ольга Костянтинівна

28

18.

Проценко Лідія Володимирівна

36

19.

Решта Альона Олександрівна

30

20.

Сластьоненко Олександр Ігорович

35

21.

Федорова Діана Володимирівна

45

22.

Цегеля Сніжана Сергіївна

47

23.

Черненко Євгенія Володимирівна

26

24.

Юрченко Тетяна Юрївна

32

25.

Якименко Юлія Миколаївна

31

     

ГРУПА 3

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Ананьєва Діана Ростиславівна

62

2.

Даценко Вікторія Іванівна

66

3.

Демченко Анна Юріївна

73

4.

Донченко Вікторія Сергіївна

55

5.

Дорошенко Роман Віталійович

54

6.

Золотаренко Ніна Олександрівна

74

7.

Іващенко Ангеліна Вікторівна

68

8.

Коваленко Владислав Олександрович

53

9.

Котюк Яна Русланівна

75

10.

Кривченко Таміла Русланівна

70

11.

Лаврук Марина Іванівна

65

12.

Лесюк Тетяна Володимирівна

60

13.

Маляр Валерія Сергіївна

64

14.

Масарська Юлія Ігорівна

61

15.

Миронов Максим Вячеславович

51

16.

Морозова Марія Валеріївна

63

17.

Наконечний Владислав Сергійович

58

18.

Олефір Карина Сергіївна

52

19.

Орлова Світлана Олександрівна

67

20.

Петренко Влада Анатоліївна

72

21.

Пічкур Злата Павлівна

69

22.

Попівнич Юлія Олексіївна

59

23.

Ткачук Олександр Олегович

56

24.

Федько Ольга Романівна

57

25.

Щур Валерія Віталіївна

71

     

ГРУПА 4

п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Номер справи

1.

Баганець Альона Вікторівна

83

2.

Білецький Олег Олександрович

78

3.

Божченко Анатолій Вячеславович

87

4.

Василевич Анастасія Іванівна

97

5.

Веретеннікова Наталія Едуардівна

85

6.

Ємакова Юлія Сергіївна

80

7.

Іванченко Ольга Анатоліївна

90

8.

Корчан Богдан Миколайович

102

9.

Красун Владислава Вадимівна

100

10.

Лохматова Валерія Олександрівна

93

11.

Лук’янова Вікторія Василівна

92

12.

Ляшенко Максим Олександрович

86

13.

Мисник Роман Олександрович

101

14.

Новікова Юлія Юріївна

98

15.

Носенко Юлія Олегівна

84

16.

Обмок Дмитро Миколайович

77

17.

Олефіренко Діана Володимирівна

82

18.

Побігайло Віталій Валерійович

76

19.

Присяжнюк Леонід Сергійович

91

20.

Родрігес Вікторія Маріовна

79

21.

Симоненко Дар’я Юріївна

96

22.

Супруненко Анастасія Миколаївна

88

23.

Ульянова Ангеліна Сергіївна

94

24.

Хижняк Іван Миколайович

99

25.

Черкаська Софія Олегівна

89

26.

Черня Яна Юріївна

81

27.

Чудак Ірина Юріївна

95