besmart-1-638

Погода в місті

Календар свят і подій.

min osvity.jpg

moz

departament

osvita2

SQE logo Word 2 1

pravo

Ви знаходитесь:

Впевненої ходи тобі, рідний коледжу!

Kuzmenko A.G «Caudeamos iditur, juvenes dum sumus!» – «Веселімося, поки ми молоді!» – співали середньовічні студенти, славлячи свою alma mater. Сьогодні ми славимо свою alma mater – Лубенський медичний фаховий коледж. 90 років – це міцний фундамент, напрацьовані традиції, авторитет і визнання в країні та за її межами. 90 славних літ відділяє сьогодення від дати заснування нашого навчального закладу. Від Лубенського медичного технікуму єдиного диспансеру до Лубенського медичного фахового коледжу – такий шлях народження, становлення, впевненої ходи.

Розпочав свою діяльність навчальний заклад у 1930 році як медичний технікум, коли було здійснено спеціальний прийом учнів у кількості 40 чоловік, які приступили до навчання 10 жовтня 1930 року. У 1935 році Лубенський медтехнікум було реорганізовано у фельдшерсько-акушерську школу, а в 1954 році – в медичне училище.

Лубенський медичний фаховий коледж – це ліцензований навчальний заклад, який здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів: фельдшер (відділення «Лікувальна справа») та медична сестра (відділення «Сестринська справа»).

Коледж розташований у чотирьох корпусах. Лабораторії, численні кабінети, бібліотека задовольняють навчально-освітні, пізнавально-культурологічні, естетичні потреби студентів.

Постійно зміцнюються матеріально-технічна база, проводяться капітальні євроремонти аудиторій, придбано сучасне медичне обладнання (тренажери, фантоми, муляжі); сучасні меблі для навчальних кабінетів, лекційних залів; інтерактивні дошки, багатий бібліотечний фонд, проводиться комп’ютеризація навчального процесу, гідно примножується висока професійна майстерність викладацького складу. Творчий потенціал коледжу створюється його колективом.

Нині в навчальному закладі 45 штатних викладачів, з яких 34 мають вищу категорію, 9 – звання викладача методиста, 7 – відмінників освіти України. Поглибленню фахових умінь студентів сприяє результативна співпраця навчального закладу з базами практичної підготовки: КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради, КП "Лубенський обласний госпіталь для ветераів війни Полтавської обласної ради", станція екстреної медичної допомоги, всі бази районів.

Студенти коледжу є неодноразовими переможцями конкурсів професійної майстерності та олімпіад; показують високі результати фахового міністерського екзамену «Крок М» «Лікувальна справа» та «Сестринська справа».

90 років для людини – це поважний вік, а для навчального закладу? Впевнена, що ми молоді!

Ми молоді, бо і сьогодні колектив коледжу ставить перед собою нові завдання: акредитація існуючих спеціальностей та відкриття нових, оновлення навчально-методичної та матеріально-технічної бази. Ми молоді, бо щоденно спілкуємося зі студентами – молодістю країни, її майбуттям. Ми молоді, бо продовжуємо себе в майбутніх фельдшерах і медичних сестрах, бо такими нас пам’ятають випускники минулих років, які є гордістю навчального закладу.

Дякую колегам-однодумцям за плідну співпрацю в ім’я навчального закладу, усім працівникам коледжу, які створюють сприятливі умови для навчання студентів. Найщиріші слова вітання і подяки медичним колективам баз практичного навчання. Дякую колегам-ветеранам за їх самовіддану працю. Низько схиляю голову перед пам’яттю тих, кого немає сьогодні з нами, але їх імена залишаться на сторінках історії навчального закладу.

Щиро вітаю колектив коледжу – велику родину сьогоднішніх і колишніх студентів з ювілеєм. Зичу всім добра, здоров’я, творчих успіхів, відданості найкращій, найгуманнішій, наймилосерднішій професії на світі.

У всесвіті є безліч великих зірок, кожна з яких має своє ім’я. Водночас є і багато інших, яким імен не дали, а лише присвоїли номер. Так вони й існують: безликі, сірі, бездушні. Впевнена, що наш заклад, якому виповнилося 90, має своє величне, горде ім’я, що достойно висвічується на небосхилі професійної освіти і дає відблиск у вдячних очах пацієнтів, що звертаються і будуть звертатися за медичною допомогою до колишніх і прийдешніх наших випускників.

Впевненої ходи тобі, коледжу, і многая літа!

Щиро, директор А.Г.Кузьменко

ВПЕВНЕНОЇ ХОДИ ТОБІ, КОЛЕДЖУ - ВІДЕО. Дивитися тут...