besmart-1-638

Погода в місті

Календар свят і подій.

min osvity.jpg

moz

departament

osvita2

pravo

Ви знаходитесь:

Лубенський центр безоплатної правової допомоги інформує

 symma111

     Зараз багато людей стикаються з необхідністю отримання правової допомоги. Звісно, найбільше її потребують соціально незахищені категорії громадян. Саме для того, щоб допомогти таким людям і працює Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою вул.Монастирська, 17.

Первинна правова допомога для всіх

     Отримати первинну правову допомогу має право кожен, не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства,біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг:

  • надання правової інформації;
  • надання консультацій і роз'яснень з правових питань;
  • складення заяв, скарг та інших докумантів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Вторинна правова допомога передбачає:

  • захист;
  • здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах та інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  • складення документів, необхідних для захисту прав особи у суді.

Хто може отримати безоплатну вторинну правову допомогу

      Вторинну правову допомогу на відміну від первинної допомоги отримати можуть лише визначені категорії осіб. Крім того, тут слід мати відповідні документи, що підтверджують такий статус. Вичерпний перелік прописаний у ст.14 Закону про БПД. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3460-17

     По-перше, це стосується і соціально вразливих груп населення, а саме малозабезпечених громадян і випадку якщо місячний дохід особи не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму.

     Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів ви можете звернутися за адресою до Лубенського центру безоплатної правової допомоги за адресою: м.Лубни, вул.Монастирська, 17 (у дворі суду)

Контактний телефон: (095) 253 66 14; (05361) 77 479 - приймальня.

     Також детальну інформацію щодо отримання безоплатної правової допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером "гарячої лінії" системи безоплатної правовоїдопомоги 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). За згаданою "гарячою лінією" можна отримати консультацію з правових питань, дізнатися інформацію щодо актуальних адрес центрів та з'ясувати інші питання функціонування системи надання безоплатної правової допомоги.